Jak produkujemy wiklinowe fotele i kołyski wiszące?

Perełką wśród naszych wyrobów są WIKLINOWE FOTELE WISZĄCE.

Fotele wiszące są niezwykle atrakcyjne wizualnie, a wypoczynek w nich to czysta przyjemność. Produkujemy je w dwóch modelach: KULA oraz OWAL

Wyprodukowane z Polskich materiałów

Zamawiając wiklinowy fotel wiszący mają Państwo gwarancję że został on wykonany specjalnie dla Was.

Użyte do ich produkcji wiklina i juta są w 100% ekologiczne, a prosta, nieskomplikowana budowa foteli sprawia że są one niezwykle trwałe w użytkowaniu.
Mnogość kolorów zarówno foteli jak i niezwykle miękkich i puszystych poduch pozwala dopasować je wizualnie np. do wystroju wnętrza lub mebli ogrodowych.


Najważniejszą cecha naszej produkcji jest jakość! Nie robimy masówki!


Dbałość o każdy szczegół oraz użyte do tego materiały sprawiają że wszystkie produkty wykonane w naszym zakładzie są niezwykle solidne i trwałe. To gwarantuje że będą Państwu służyć przez długi czas.

Dodatkowo zaprojektowaliśmy dla Państwa specjalne stojaki produkowane przez profesjonalną, polską firmę. Stabilna konstrukcja, a także odpowiednio duży wymiar podstawy zapewnia bezpieczeństwo oraz najwyższy komfort użytkowania.

Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć od etapu ścinania wikliny aż po malowanie gotowych foteli

Ścinka wikliny

Produkcja

O nas!

Przedsiębiorstwo Cepelkorb jest kontynuacją rodzinnej firmy, która od ponad 50-ciu lat zajmuje się wikliną i wszystkimi aspektami z nią związanymi tj. uprawą, przetwórstwem, a także produkcją wyrobów i handlem.


Duże doświadczenie i wieloletnia praktyka

pozwoliły nam na produkcje najwyższej klasy mebli z wikliny, które trafiają w gusta najbardziej wymagających klientów.

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich z Państwa. Meble z Cepelkorb doskonale nadają się na ogrody, tarasy i altanki, jak również jako wyposażenie domów i mieszkań. Są także doskonałym pomysłem na prezent.